STACJA ANIELKÓW

STACJA ANIELKÓW

czwartek, 22 stycznia 2015

7 miesięcy i zapalenie oskrzeli

Wczoraj Aniela skończyła 7 miesięcy. Małe podsumowanie:

Waga: 6920 g (chudy niejadek :/)
Wzrost: 70 cm

Zęby: 0

Umiejętności: siedzi, czasem jeszcze chwiejnie, ale potrafi już sama usiąść, o tym w kolejnym poście. Pełza na potęgę i przyciąga już kolanka do próby raczkowania.

Drzemki: zazwyczaj 3 w ciągu dnia (około 10, 14, 17)
Pobudki w nocy: tu ostatnio trudno znaleźć prawidłowość

Jedzenie: wciąż bardzo trudny temat, nadal jest niejadkiem, Nutramigen 2 razy dziennie, po alergii na kaszkę ryżową i kukurydzianą testujemy kaszkę manną - odpukać na razie jest ok. Poza tym zupki i deserki - tu na szczęście uczuleń jakoś nie widać. Poza mleczkiem moim i Nutramigenem oraz kaszką je codziennie zupkę (ok. 100g) i zazwyczaj deserek, choć kwaskowate owoce wybitnie jej nie smakują :)

Najpiękniejsze chwile minionego miesiąca: Wspólne spanie :)

Tyle podsumowaniem, nie jest jednak wesoło, czwarty dzień infekcji - wizyta u lekarza i zdecydowana diagnoza: zapalenie oskrzeli, no i niestety antybiotyk, w dodatku amoksycylina, na którą ja jestem uczulona, więc jeszcze strach, czy Aniela nie zareaguje zbyt źle na niego :/ Trzymajcie kciuki, żeby moja myszka szybko z tego wyszła...
 
Ps. Oprócz kaszlu i troszkę podwyższonej temperatury w ogóle po dziecku nie widać, żeby źle się czuła - jak zwykle wulkan energii :)

4 komentarze:

 1. Witaj :)
  Widzę, że nasze dziewczynki w tym samym wieku. Życzymy szybkiego powrotu do zdrówka. Co ciekawe u nas też drzemki w tych godzinach! Czasami Maja rezygnuje z tej o 17 ;)
  Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło poznać kolejną rówieśniczkę :) Fajnie, że dziewczynki mają podobne zachowania. A jak u Was noce?

   Usuń
 2. Dużo zdrówka!
  U nas było ostatnio 6820 g, więc nas przegoniłyście z wagą :)

  OdpowiedzUsuń